Aktualności

Kancelaria Raczyński Skalski & Partners rozpoczyna współpracę z Wolters Kluwer S.A.

Maciej Raczyński Maciej Raczyński Radca prawny, Partner
15 czerwca 2022
Kancelaria Raczyński Skalski & Partners rozpoczyna współpracę z Wolters Kluwer S.A.

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci sp.p. Wolters Kluwer S.A., nawiązały współpracę, w ramach której Kancelaria Raczyński Skalski & Partners zobowiązała się do stworzenia serii komentarzy oraz webinarów z zakresu Prawa rynku finansowego oraz regulacji prawnych sektora „fintech”, które są wydawane zarówno w ramach systemu Unii Europejskiej, jak i polskiego porządku prawnego.

Wyrażamy nadzieję, że współpraca Kancelarii Raczyński Skalski & Partners i Wolters Kluwer S.A. przyczyni się do wzbogacenia doktryny Prawa rynku finansowego oraz regulacji prawnych sektora „fintech” jak również dostarczy wiedzy praktycznej, która będzie mogła być wykorzystana zarówno przez prawników, pracowników, pracodawców i przedsiębiorstwa sektora finansowego w Polsce.

Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci Sp.p., to kancelaria, która posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Specjalizuje się w usługach na rzecz podmiotów z branży finansowej, ubezpieczeniowej, w tym instytucji płatniczych oraz banków jak również energetyki. Klientom zapewnia wsparcie w zakresie prowadzenia bieżącej działalności oraz zgodność jej prowadzenia z przepisami prawa.

Kancelaria zapewnia również obsługę regulacyjną dla przedsiębiorstw z sektora finansowego, w szczególności w zakresie postępowań prowadzonych przed UKNF (zwłaszcza MIP/KIP/AISP/PISP). Szuka optymalnych rozwiązań prawnych celem doprowadzenia do ich wdrożenia oraz zapewnia nadzór nad ich właściwym wdrażaniem i wykonywaniem. Bierze również czynny udział w tworzeniu i rozwoju branży FinTech oraz całego sektora finansowego w Polsce.

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza najwyższej klasy wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej. Wspiera ich w podejmowaniu kluczowych decyzji tak by mogli działać pewnie i bez obaw. 

W przypadku pytań lub sugestii w sprawie wyżej wymienionych komentarzy do aktów prawa finansowego prosimy o kontakt na adres: kancelaria@rsplegal.pl

Powiązane

Kancelaria Raczyński Skalski & Partners rozpoczyna współpracę z Wolters Kluwer S.A.
15 czerwca 2022

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci sp.p. i Wolters…

Maciej Raczyński Maciej Raczyński Radca prawny, Partner
Chcesz otrzymywać aktualności na bieżąco?
Zapisz się do Newslettera

    Wybierz listę

    Chcę być informowany e-mailowo informacjach ze strony Raczyński Skalski & Partners Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska z siedzibą w Warszawie na podany przeze mnie adres e-mail. Czytaj dalej

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.