Aktualności

Komentarz mec. Kacpra Skalskiego specjalnie dla Wyborcza.biz.

Kacper Skalski Radca prawny, Partner
19 maja 2023
Komentarz mec. Kacpra Skalskiego specjalnie dla Wyborcza.biz.

Mec. Kacper Skalski, Partner i Radca Prawny Kancelarii Raczyński Skalski & Partners, specjalnie dla Wyborcza.biz. udzielił eksperckiego komentarza w temacie – cieszącym się olbrzymią popularnością w Polsce – przyłączeń pomp ciepła w gospodarstwach domowych.

Wypowiedź naszego eksperta w dziedzinie prawa energetycznego odnosiła się do problemów, z jakimi zmagają się Polacy, którzy decydują się na ogrzewanie nieruchomości przy pomocy pompy ciepła. Jak podaje Wyborcza.biz. firmy energetyczne coraz częściej z różnych powodów odmawiają zainteresowanym montażu urządzenia. Wśród właścicieli gospodarstw domowych pojawia się pytanie, co zrobić, aby uniknąć otrzymania odmowy ze strony dostawców energii?

Radca Prawny Kacper Skalski w opublikowanym artykule wskazuje na dwa wyjścia z zaistniałej sytuacji. Stanowią one rozwiązanie problemów dla odbiorców, którym dystrybutorzy energii z różnych przyczyn odmawiają przyłączenia pompy ciepła.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwych rozwiązań, proponowanych przez naszego eksperta, zachęcamy do zapoznania się z całością omawianej publikacji.

Link do pełnej treści poniżej:

Co zrobić, gdy firma energetyczna odmawia przyłączenia pompy ciepła_

Powiązane

Mec. Kacper Skalski specjalnie dla Wyborcza.biz
19 maja 2023

Wyborcza. biz cytuje komentarz radcy prawnego Kacpra Skalskiego naszego eksperta prawa energetycznego w zakresie odpowiedzialności…

Kacper Skalski Radca prawny, Partner
Chcesz otrzymywać aktualności na bieżąco?
Zapisz się do Newslettera